background

Empat Eğitimi - Rüyadili (Jad Alexander)

Empat terimini duydunuz mu?

“Empatlar olarak başkalarının acılarını dinlemeye ve onlarla duygudaşlık yapmaya oldukça meyilliyiz. Başkaları da bunu içsel olarak farkediyor ve otomatik olarak bizimle en derin acılarını paylaşıyorlar. “ (Serkan Sai Önder)

“Popüler bir açıklama: Bir Empat bir tür “psişik/medyum”dur, ama “geleceği” görmek ya da uzaktaki objelere bakmak yerine Empat insanları okumak konusunda uzmanlaşır.” (Jadoa Tai Alexander)

 Kontrolsüzken oldukça kafa karıştırıcı, yıpratıcı ve acı verici olabilir bir Empat olmak. Alexander’ın deyimiyle tam bir “insan süngeri” halinde, hissettikleriniz kendi duygularınız mı başkalarının mı bunun bile ayırdını yapamıyorken kendi şahsi “işkence odanıza” hapis olabilirsiniz. Yüksek olasılıkla bipolar – manik depresif teşhisine uyuyor da olabilirsiniz.

 

“Tamam Ama Ben Empat Değilim”

Tüm bu drama olmaksızın herkesin içinde uyuyan bir Empat olduğunu söylüyor Alexander. Derslere giriş bölümünü okuyana kadar kendimi bir Empat olarak asla tabir etmezdim. Ama dersler iç algılarımı tanıyıp anlamakta bana çok yardımcı oldu. Belli belirsiz tecrübe ettiğim telepati, önsezi, düşünceyle şifa, “içimdeki bilen” gibi olguların doğasını anlamamı sağladı. Yani aslında bu bilgiler herkes için geçerli ve faydalı. Materyal İngilizce, ama ilerledikçe aşama aşama Türkçe ye çevirmekteyim, Buradan çeviri derslere ulaşabilirsiniz.

 

 

Kim Bu Alexander ve Empat Okulu Nedir?

Jad Alexander, zihinsel sağlık danışmanlığı konusunda eğitim görmüş ve hayatının 30 yılı Empatların kendini keşfetmesi üzerine çalışmış bir Empat ve hizmet adamı. Bunların sonucunda yapısal bir eğitim ve bir okul kurmuş. Şimdi o okul online bir mail grubu olarak bağış temelli işliyor. Üyelik ücretsiz ve buradan ulaşabilirsiniz.Okula üye olmak gerekmeksizin eğitim in ilk aşaması “ Rüyadili ” herkese açık, ama daha ileriki aşamalar için birinci dersin sertifikası gerekli. Eğitimin tamamı ise Fırtınalar Kitabı olarak geçiyor. Buradan gerisi tamamen Jad Alexander’ın işi ve telif haklarıyla korunuyor. İyi Yolculuklar!

Rüyadili Dersleri Türkçe Çeviri İçin Yol Buradan

 

Orijinal Derslere Gitmek içinse Yol Burası

 

2018  Keşifkeş  globbers joomla templates